top of page

Dagmara Suskiewicz

Współpracę z Olgą podjęłam na kilka tygodni przed jednym z ważniejszych wydarzeń w środowisku Beach soccera - World Winner Cup 2019 (klubowe mistrzostwa świata). Przez ten czas nauczyła mnie kilku technik psychologicznych, które pomogły mi już w tym turnieju.. radzić sobie ze stresem, brakiem pewności siebie czy zbędnym myśleniu i wyrzucaniu negatywnych myśli z głowy. Pokazała jak dużo zależy od mojego zregenerowanego organizmu i zrelaksowanej głowy. Spotkania w towarzystwie Olgi mijają szybko, miło, przyjemnie i przede wszystkim wynosi się z nich cenne lekcje. Myślę, że jeszcze przyjdzie czas kiedy będę potrzebowała jej pomocy i chętnie się wtedy zgłoszę właśnie do Olgi.

Wicemistrzyni Świata w beach soccer

Dawid Plichta

Moja współpraca z Olgą rozpoczęła się w drużynie Budowlanych Łódź. Dzięki pracy Olgi drużyna dążyła do jednego opracowanego celu w pełni zdeterminowana. W najważniejszych i najcięższych momentach sezonu wypracowane techniki psychologiczne z Olga pozwalały nam na ochłonięcie i odcięcie się od bodźców zewnętrznych kontynuując walkę o zwycięstwo. Indywidualnie przy największej presji i najsłabszych momentach Olga pomagała wrócić na obrane wcześniej tory! Świetna osoba, super rozmówca, pełny profesjonalizm!

Zawodnik Reprezentacj Polski oraz Masterpharm Budowlani S.A.

Wojtek Owczarek

Po półrocznym kursie z Panią Olgą Mac nauczyłem się jak panować nad emocjami oraz jak utrzymać pełną koncentracje podczas całego meczu. Z niecierpliwością czekam na dalszą współpracę w przyszłym sezonie.

Prawa obrona w AKS SMS Łódź

Michał Orzechowski

Po kilku tygodniach pracy , przed meczem, na meczu i po meczu zauważyłem różnicę podejścia, zmieniły się u mnie niektóre zwyczaje które pomogły mi dojść do siebie fizycznie i psychicznie po cięzkiej kontuzji.

Dzięki tym zajęciom moja mentalność skoczyła w górę, i dzięki temu łatwiej będzie mi osiągać swoje cele i marzenia.

Prawa obrona AKS SMS Łódź

Marta Pabin

Moim największym problemem podczas przygotowania do zawodów była motywacja podczas treningów, po przepracowaniu z Panią Olgą dwóch sezonów zrozumiałam, że wszystko tkwi w głowie i żeby osiągnąć sukces potrzebna jest bardzo ciężka praca, nie tylko fizyczna ale także psychiczna.

Pływanie

Ewa Liwowska, mama Marysi

Pani Olga Mac jest psychologiem sportu i współpracuje z moją córką. Jest osobą ciepłą i budzącą zaufanie. Konkretnie i profesjonalnie prowadzi zajęcia. Współpraca przynosi widoczne efekty w osiąganiu lepszych wyników w sporcie. Nauka koncentracji, nabieranie pewności siebie i dążenie do obranych celów, są bardzo przydatne nie tylko w sporcie, ale i w szkole. Dzięki spotkaniom z Panią Olgą, córka uczy się radzić sobie ze stresem i rozwiązywać problemy. Ufa jej i mają doskonały kontakt.

Marysia - pływanie

Adam Jerzykowski

Można trenować bez końca. Katować ciało kolejnymi seriami i powtórzeniami... i nie zbliżać się do zamierzonego celu. Tym celem jest bowiem harmonia i równowaga między wytrenowanym ciałem oraz skupioną i spokojną głową. Dzięki pracy z Olgą zbliżyłem się do celu realizując tym samym największe wyzwanie w moim życiu - 40 km wpław.

Wiem, że moja praca z Olgą będzie trwać. Jeżeli na poważnie myślisz o sporcie to ta osoba będzie jednym z Twoich największych sprzymierzeńców. Z czasem takim sprzymierzeńcem stanie się również Twoja głowa.

Pływak / Fundacja Swim For a Dream

Please reload

bottom of page